Veli Usta'dan Yatırımcılara Destek!
Kendi işini kurmak isteyenlere Veli Usta’dan destek var! İzmir’in dört bir yanında varlığını gösteren Veli Usta için Franchise başvurusu yapan 5 şanslı kişiye 100 kg dondurma, 1 şanslı kişiye dondurma dolabı hediye! Üstelik 1 Nisan’a kadar yapılan başvurular için isim hakkı bedeli talep edilmiyor.

Veli Usta Shop Çok Yakında!
30 yıldır aynı tatla devam ettiğimiz serüvenimizde, lezzetimiz ile her yaştan kitleye ulaşmaya devam ediyoruz. Taptaze meyvelerle hazırladığımız dondurmalarımız ve donuk pastalarımız kalplerinizi eritmeye aday. Yaz kış dondurma keyfinize devam etmek ve canınızın istediği zaman Veli Usta pastalarını yemek istediğinizde, artık bize veliustashop.com adresinden ulaşabileceksiniz.

Veli Usta Olarak Catering Hizmetimizle
Özel Günlerinizde de Yanınızda Olmaya Devam Ediyoruz.

30 yıldır kalitemizden ödün vermeden devam ettiğimiz bu lezzet yolculuğunda, en taze tatlarımızı sizinle buluşturuyoruz. Her anınızda yanınızda olmak ve bu özel anlarınızı daha da tatlı bir hale getirmek için catering hizmetimizle sizinleyiz. Doğum günü, nişan, söz organizasyonları ve şirket toplantıları gibi etkinliklerinizde damak tadınızı şenlendirecek tatlılarımızın da size eşlik etmesini isterseniz catering hizmetimiz sizin için burada!