Hem Tatlı Hem Karlı Yatırım!


Veli Usta binlerce ferdi olan bir lezzet ailesi olarak büyümeye devam ediyor. 1983 yılında kurulan bu ailede o yıllardan beri yüzünde çiçekler açan herkese yer var. İlk olarak Çeşme’de 10m² lik bir dükkanda açılan Veli Usta 1994 yılında yine Çeşme’de ilk şubesini açmış, bunu diğerleri takip etmiştir.

Çeşme, doğası gereği yaz aylarında binlerce insanın akınına uğrar ve her yaz binlerce yeni insan Veli Usta lezzeti ile tanışır. Haliyle bu lezzeti kendi yörelerine tanıtmak ve taşımak isteyen tatlı ve dondurma gönüllülerinin sayısı her geçen gün artıyor. Bu talebi karşılamak için ise Veli Usta 2016 yaz aylarında İzmir/ Seferihisar’da bir üretim tesisi açarak bu yoğun talebe karşılık vermek arzusundadır.

Veli Usta, efsane olmanın bilincini yaşayan ve yaşatan herkesi Veli Usta ailesine katmayı gönülden ister. Çünkü biz biliriz ki mutluluk paylaştıkça çoğalır. Biz külahlara yalnızca taze dondurma değil yıllarca erimeyen bir dostluk doldururuz. O yüzden bizi seven ve bizimle birlikte yürümek isteyen herkesi her zaman Veli Usta’ya bekliyoruz. Adrese gerek var mı kime sorsanız gösterir. Hem karlı hem tatlı bir yatırım için biz buradayız! .


Franchise Aşamaları
Veli Usta Konseptleri

Ailemize Katılın, Birlikte Büyüyelim...

 

Spam Kontrolü